Sıkça Sorulan Sorular

Seminere organizasyon günü kapıda kayıt yaptırarak girebilir miyim?

Seminer eğitim materyalleri, yemekler için toplam kişi sayısı gibi konular önceden belirlendiğinden bu konuda size bir garanti veremeyiz. Erken kayıt avantajlarından yararlanarak kayıt yaptırmanız, sizin için, her bakımdan daha faydalı olacaktır.

Seminer için yerime bir başkasını gönderebilir miyim?

Ortodonti seminerlerimize katılım için önceki seminerleri bitirmiş olma zorunluluğu vardır. Bu nedenle, ortodonti seminerlerimiz için, yerinize bir başkasını göndermenizi kabul edemiyoruz.

Seminerlerinize nasıl kayıt yaptırabilirim?

Seminerlerimize kayıt olmak için, ilgili seminer kayıt sayfasından bastıracağınız kredi kartı mail order formunu doldurup imzaladıktan sonra 0 232 463 76 59 nolu faksımıza göndermeniz yeterlidir. Ayrıca, kayıt sayfamızdaki banka hesap numarasına banka havalesi ile kayıt ücretinizi yatırıp , sadece , seminer kayıt formunu tarafımıza fakslayarak da kayıt yaptırabilirsiniz. Seminer tarihinden en geç 48 saat öncesine kadar elimize ulaşan başvurular değerlendirmeye alınmaktadır. Seminer katılım talebinizin elimize ulaştığını ve onaylandığını teyit etmeden lütfen yolculuğunuzu planlamayınız. Aksi durumlarda, sorumluluk kabul edilmeyeceğini unutmayınız.

Seminer kaydımın onaylandığını nasıl teyit edebilirim?

Seminer kayıt ücretinizi yatırdıktan ve gerekli evrakı tarafımıza ulaştırdıktan sonra 0 232 463 76 59 veya 0 542 543 20 11 nolu telefonlarımızdan bize ulaşarak seminer kaydınızı teyit ettirebilirsiniz.

Otel veya uçak rezervasyonu konusunda yardımcı oluyor musunuz?

Bir seyahat acentası olmadığımız için bu tür taleplerinize cevap veremiyoruz. Ancak, seminerlerimizin düzenleneceği otellerle temas kurmanızda ve avantajlı fiyatlarla rezervasyon yaptırmanızda memnuniyetle yardımcı olabiliriz.

Seminere gelmekten vazgeçersem ödememi geri alabilir miyim?

Erken kayıt indiriminden faydalanılarak yapılan seminer kayıtlarında, kursiyerin kursa katılmaktan vazgeçmesi veya katılmaması halinde, ücret geri iadesi yapılmaz. Erken kayıt indiriminden faydalanmadan yapılan seminer kayıtlarında, kursiyerin seminere katılmaktan vazgeçmesi veya katılmaması halinde iade faturası düzenlenmesi ve faturanın BBK Organizasyona ulaşmasını takiben, seminer kayıt bedelinin %25'i kesinti yapılarak kalan seminer ücreti geri iade olunur.

Seminer materyalini nasıl alacağım?

Her bir seminerin başlangıcında, seminer salonu girişinde bulunan kayıt masamızdan seminer sırasında gerekli olacak kurs materyalini ücretsiz olarak temin edeceksiniz.

Seminerlerin içeriğini detaylı olarak nasıl öğrenebilirim?

Seminer içeriklerini, detaylı olarak Programlar ana başlığı altında bulabilirsiniz.

Seminerlerin tarih ve yerlerini nasıl öğrenebilirim?

Seminerlerin tarih ve yerlerini Ana Sayfamızda bulabilirsiniz.

Seminer sırasında fotoğraf veya video çekebilir miyim?

Seminerlerimiz sırasında sunum materyalini kaydetmek amaçlı fotoğraf veya video kaydına kesinlikle izin verilmemektedir. Bu konuda göstereceğiniz anlayış için şimdiden teşekkür ederiz.

Seminer için yanımda ne getirmeliyim?

Seminerlerimiz için gerekli olabilecek teknik malzeme tarafımızca sağlanacaktır. Dilerseniz not tutmak amacıyla kendi kalem ve defterinizi getirebilirsiniz. Şayet, seminerin içeriği itibariyle getirmeniz gereken spesifik bir materyal veya alet olursa bu durum seminer program detayında mutlaka belirtilecek ve kayıt teyit işlemi sırasında da size tekrar hatırlatılacaktır.

Seminerlere katılım için ön şart nedir?

Seminerlerimize katılım için diş hekimi olmak ve varsa daha önceki seviyelere ait seminerlerimizi bitirmiş olmak zorunluluğu vardır. Örneğin, 3.Seviye Ortodonti Seminerimize katılmak için önceki iki ortodonti seminerini tamamlamış olma zorunluluğu vardır.

Seminer sonunda sertifika alacak mıyım?

Her seminerimizin bitiminde katılım belgeniz tarafınıza elden teslim edilecektir.

İleri seviye seminer ücretleri için de aynı fiyatlar geçerli olacak mı?

Seminer ücretlerinin makul ve mantıklı bir düzeyde kalması gerektiğine inanıyoruz. Otel anlaşmaları Euro üzerinden yapıldığı için seminer ücretleri, sadece, kurlardaki artıştan veya otellerin fiyat politikalarından etkilenebilir.